تلویزیون لیزری ۱۰۰ اینچی هایسنس با قیمت ۹۹۹۹ دلار معرفی شد

۵ آبان ۱۳۹۶ تکنولوژی

کمپانی چینی هایسنس به تازگی تلویزیون لیزری ۱۰۰ اینچی خود را با شماره مدل «۱۰۰L8D» معرفی کرده که با رزولوشن ۴K و صفحه ضد انعکاس، به عنوان نسل بعدی تلویزیون های رده بالا به بازار عرضه خواهد شد.

لیزر اختصاصی تلویزیون هایسنس روشنایی ۳۰۰۰ لومنی نمایشگر را تأمین می کند

محصول جدید از یک پروژکتور کوتاه برد برای پردازش ۸ میلیون پیکسل روی یک صفحه ۱۰۰ اینچی استفاده می کند و نور مورد نیاز آن نیز توسط یک لیزر اختصاصی با درخشش ۳۰۰۰ لومن تأمین می شود که طبق اظهارات کمپانی، ۲۰ هزار ساعت طول عمر داشته و می تواند در هر شرایط نوری تصویر با کیفیتی را نمایش دهد.

تلویزیون ۱۰۰L8D هایسنس در زمینه صدای خروجی نیز توانایی مناسبی داشته و با دو اسپیکر داخلی ۱۱۰ واتی هارمان کاردون در کنار ساب ووفر بی سیم، تجربه صوتی مناسبی را در اختیار کاربران قرار خواهد داد.

لازم به ذکر است که محصول مورد بحث از یک تیونر داخلی برای پخش برنامه های تلویزیونی بهره برده و به پلتفرم هوشمند هایسنس با پشتیبانی از یوتوب، نتفلیکس، آمازون تی وی و پندورا مجهز شده است.

گفتنی است هایسنس ۱۰۰L8D با برچسب قیمت ۹۹۹۹ دلار، نسبت به رقیب ۲۵ هزار دلاری ژاپنی خود از شرکت سونی، قیمت مناسب تری داشته و از سوم آذر ماه به دست مشتریان خواهد رسید.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم