شروع تکمیل ثبت‌نام طرح ترافیک برای سهمیه‌های خاص

۲۷ فروردین ۱۳۹۷ تکنولوژی

شروع تکمیل ثبت‌نام طرح ترافیک برای سهمیه‌های خاص : طرح ترافیک یکی از موضوعاتی اخیری است که در مورد آن خبرهای متعددی شنیده شده است. آنگونه که مدیر عامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران بیان نموده ، در تعطیلات نوروز حدود ۳۰ هزار نفر برای طرح ترافیک جدید در سامانه اقدام به ثبت نام کرده اند و از تاریخ ۱۵ فروردین نیز برای سهمیه های خاص امکان بارگذاری های مدرک وجود داشته است.

سامانه ثبت نام طرح ترافیک my.tehran.ir

محمد فرجود افزوده است که وب سایت my.tehran.ir  آماده شده است تا ثبت طرح ترافیک جدید را انجام بدهد و در طول تعطیلات نوروزی هیچ گونه اختلالی در آن دیده نشده است و بنابر آمارها افراد زیادی (بیشتر از ۳۰هزار نفر) در این وب سایت درخواستشان را ثبت نموده اند و پیش بینی می شود که به تدریج با شروع سال جدید بر این آمارها افزوده شود.

جانبازان و خبرنگاران هم از تاریخ ۱۵ فروردین قادرند ثبت نام و بارگذاری خود را در سامانه انجام بدهند البته راهنمایی های لازم در سامانه نیز وجود داشته است که آنها می توانند از آن استفاده نمایند.

همچنین وی در ادامه اینگونه افزوده است که اداره صدور آرم معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران وظیفه پروسه و شیوه نامه تخصیص طرح ترافیک به سهمیه های ویژه و خاص را برعهده داشته است.

افرادی که در محدوده ی طرح ترافیک سکونت دارند نیز برای برخورداری از امتیازها و ثبت نام و همچنین تمهیدات طرح ترافیک حتما باید برای پرداخت عوارض نوسازی و پسماند اقدام نموده باشند و به شهرداری تهران هیچ گونه بدهی نداشته باشند و مسکونی بودن ملک مورد نظر حتما باید وجود داشته باشد.

پیش از اینکه ثبت نام انجام شود باید بین افرادی که در یک ملک شراکتی دارند یا مستاجران در خصوص دریافت یک سهمیه ، توافق ها صورت گرفته باشد.

وی افزود: مالکان آژانس ها در بخش حمل و نقل حتما باید در ابتدا در سامانه موسسات اتومبیل کرایه (http://taxi-agency.tehran.ir) ثبت نام خود را انجام داده باشند اما راننده های موسسه باید اطلاعات خود و خودروشان را در سامانه حساب شهروندی ثبت کرده باشند.

شروع تکمیل ثبت‌نام طرح ترافیک برای سهمیه‌های خاص : آنگونه که فرجود بیان نموده است ، در این سامانه محدودیت زمانی وجود ندارد ولی برای اینکه به محدوده طرح ترافیک وارد شوید باید در سامانه ثبت نام و ایجاد حساب کاربری را انجام داده باشید و مراحل خرید و رزرو طرح صورت گرفته باشد ؛ در صورتی که غیر از این باشد حتما جریمه به شما تعلق خواهد گرفت.


مقالات مرتبط :

 

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم