علت فیلتر اینستاگرام

۲۰ تیر ۱۳۹۷ تکنولوژی

تو شرایطی که فیلتر اینستاگرام هم تو دست رئیس دادستانی کل کشور قرار گرفته، خیلی از افراد دارن به این موضوع فکر میکنن که چرا اینستاگرام؟! دلیل فیلتر آخرین شبکه ی اجتماعی فعال توی ایران چی هستش؟! آیا این دلیل اونقدری محکم هست تا بتونیم نسبت بهش قانع بشیم یا اینکه نه باید به زور قبول کنیم؟!

بر اساس گفته های محمد مصدق، بعضی از سلبریتی ها و افراد مشهور توی اینستاگرام دارن برای افراد بی بضاعت و کم توان مالی پول جمع میکنن و در بعضی از استان ها هم این موضوع تبدیل به کلاهبرداری شده و پرونده ی این افراد در حال رسیدگی هستش؛ الان خیلی از مردم به بحث جمع آوری کمک های مردمی برای افراد بی بضاعت در این شرایط بی اعتماد شدن و نمیتونن دیگه با وجود این کلاهبرداری ها اعتماد داشته باشن، وظیفه ی ماست تا الان اعتماد رو به متولیان امر کمک رسانی برگردونیم و شرایط رو آروم کنیم.

به هر حال این دلایل از نظر بعضیا خیلی منطقی و قانع کننده هستش و با اون موافق هستن و از نظر بعضی ها هم غیر منطقی هستش. به هر حال اینستاگرام تنها شبکه ی اجتماعی هستش که توی ایران میتونیم از اون استفاده کنیم و نیازی به فیلترشکن و اینا نداره … باید قبول کرد که دل کندن از این شبکه ی اجتماعی که داریم ازش استفاده میکنیم برای کاربرای ایرانی یکم سخته … مثل تلگرام که هنوز جای خالیش توی گوشیای مردم پر نشده و خیلی از کاربرا دارن با زور فیلترشکن ازش استفاده می کنن!

 

به نظر شما این دلیل برای فیلتر اینستاگرام قانع کننده هست؟! نظراتتون رو با آی تی باز در ارتباط بذارید

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم