WatchOS 5 رونمایی شد

۲۳ خرداد ۱۳۹۷ تکنولوژی

اپل در سخنرانی اصلی خود در کنفرانس WWDC 2018 از سیستم عامل جدید گوشی هوشمند خود را به نام WatchOS 5 را ارائه کرده است. این کمپانی در مراسم توسعه دهندگان ۲۰۱۸ WWDC واچ او اس ۵ را معرفی کرد که دارای ویژگی های سلامتی محور جدید و ورزشی ، که روش و راه های مناسبی برای ارتباط دوستانتان را ارائه می کند. به کمک نسخه جدید واچ او اس افراد می توانند با استفاده از چالش های ۷ روزه ای را با دوستان خود را شروع کنند. و با آن ها رقابت داشته باشند. در اتمام این ۷ روز این افراد با استفاده از مدل های تعیین شده جایزه دریافت می کنند.

WatchOS 5

کوپرتینونشین ها ، نه تنها از موارد ذکر شده پشتیبانی می کنند ، بلکه ورزش هایی مانند یوگا و پیاده روی را هم به برنامه work out افزوده اند. تنها تفاوت ان ، استفاده از هوش مصنوعی چاشنی کار برنامه ذکر شده است . و لازم نیست که ورزش مورد نظر خود را تنظیم کنید و این برنامه به صورت اتوماتیک ورزش را تنظیم می کند ولی این شناسایی خودکار بسیار محدود است و ساعت دچار اشتباه شود که ورزش دیگر را از نوع شروع کرده آید به صورت خودکار پیشنهاد کامل کردن هدف های قبلی را می دهد. و زمانه اتمام ورزش شما را اعلام می کند.

WatchOS 5

ویژگی های این ساعت به چند مورد ذکر شده محدود نمی شود ، یک برنامه جدید که با اسم واکی تاکی را معرفی کرده است، این برنامه قادر است که به وسیله وای فای و LTE کار کند ، و کار هایی مانند ارسال پیام به دوستان خود و استفاده از میانبر ها را برای شما مهیا می کند و واچ فیس های اپل هم در این مورد بیشتر شده و هم اکنون می توانید از واچ فیس های شورتکات نیز استفاده کنید. موضوع قابل توجه در مورد واچ فیس سیری در واچ او اس ۵ داشتن تعامل آن با سایر برنامه های شخص ثالث است که ویژگی های تازه ایی را برای افراد به وجود می آورد.

 

در ادامه با آی تی باز همراه باشید…

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم